Ceremonia w Kręgu

„Kiedy ludzie biorą udział w ceremonii, wkraczają do świętego miejsca. Wszystko poza tą przestrzenią traci na znaczeniu.  Czas nabiera innego wymiaru.  Emocje płyną swobodniej,  ciała uczestników wypełniają się energią życia, Ta energia przenika i błogosławi wszystko wokół nich.  Wszystko się odnawia i staje się uświęcone” Sun Bear.

 

 Witam WAS ciepło

Moi drodzy 17 października 2015

 

CEREMONIA w KRĘGU   radykalnego wybaczania

 

CEREMONIA w KRĘGU to spotkanie oczyszczenia i uzdrowienia siebie bez mówienia o sobie. Zbyt wielu terapeutów, coachów, uzdrawiaczy prosi o ponowne mówienie o przeszłości. Nie jest to ani dobre ani złe.. zależy to od punktu patrzenia.

Ja jednak proponuję w ciszy spotkać się z przeżyciami.. traumami… być może dramatycznymi doświadczeniami w swoich myślach i sercu po to by przekształcić energię w taki sposób aby doświadczyć spokój i wybaczenia.

Być może na ten moment jest to niezrozumiałe co piszę , ale warte doświadczenia.

godz. 11:00-13:00

Ilość osób : 10 osób

Miejsce – Warszawa, Saska Kępa – adres podam na kilka dni przed kursem.

Koszt 200zł

Informuję, że wpisanie się na listę wiąże się z przedpłatą w wysokości 100zł na podane konto przeze mnie i nie ma zwrotu danej kwoty.

Prowadzi i organizuje:  Ania Lomi

trenerka rozwoju osobistego, coach radykalnego wybaczania certyfikowany przez The Institute for Radical Forgiveness Therapy & Coaching Inc. Polska (2007)