Warsztaty

„To, gdzie jesteś, nigdy nie określa tego, kim jesteś. Jesteś kimś więcej. I możesz nieskończenie więcej.”
Mik’e Dooley

Zapraszam na    WARSZTAT  RADYKALNEGO  WYBACZANIA

„Poznaj i oczyść swoje emocje”

5-6 marzec 2016r.

 

Metoda Radykalnego Wybaczania odmienia życie człowieka, zmieniając perspektywę patrzenia na własną przeszłość. Zmienia też teraźniejszość i przyszłość. Radykalne Wybaczanie jest łatwe do zastosowania i często daje natychmiastowe efekty, gdyż umożliwia wyjście z roli ofiary.

Narzędzia Radykalnego Wybaczania są bardzo proste w użyciu, pozwalają pozbycia się emocjonalnego bagażu przeszłości ale także pozwalają inaczej, bardziej optymistycznie patrzeć przed siebie.
Rezultatem stosowania Radykalnego Wybaczania jest ogólna poprawa zdrowia, zwiększona własna wartość siebie, wewnętrzna moc działania oraz poczucie wolności i wyboru.

Po co warto przyjść na taki warsztat?
głównie po to, aby poznać praktyczne i bardzo proste ćwiczenia, które zapoznając się z nimi możesz w każdej chwili wykorzystać. Pomogą Ci w krótkim czasie pozbyć się gniewu, żalu i innych niepotrzebnych już Tobie emocji.

Dla kogo te warsztaty … dla Ciebie
jeśli
– czujesz, że nie panujesz nad własnym życiem,
– ciągle Jesteś niezauważony, niedowartościowany, niekochany
– nie dostajesz w związku tyle akceptacji, ile pragniesz
– jeśli Jesteś sam/sama to być może ciężko Ci stworzyć nowy, trwały związek
– brak Ci energii i chęci do życia.

Przed przyjściem na warsztat warto zapoznać się z książką Colina Tippinga pod tytułem : Radykalne Wybaczanie lub chociażby przeczytać Pierwszy Rozdział pt. Historia Jill. Jeśli nie przeczytasz – to zapoznasz się z tą metodą bezpośrednio od początku, jak to się mówi od A do Z.

godziny: 10:00 – 17:00

Cena : 650zł
Ilość miejsc: 10 osób

Miejsce: Warszawa

zapisy :  aby zapisać się na warsztat zadzwoń lub napisz maila, podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, a następnie wpłać zaliczkę, która gwarantuje Ci udział w zajęciach.

Zaliczkę wpłać do 15 lutego 2016r.  w wysokości 300zł -daje to gwarancję bycia na Warsztacie

Zajęcia prowadzi:
Ania Lomi
certyfikowana Trenerka Rozwoju Osobistego RadykalnegoWwybaczania