Kursy Kart Anielskich oraz Stawianie Kart Anielskich

2016r.

KURS Kart Anielskich    ŚWIETLISTA  SIŁA  ANIOŁÓW

Termin 19 – 20 listopada  2016r.  (weekend)

Godziny: 11:00 – 18:00

Miejsce: Warszawa, Saska Kępa

Ilość miejsc: 8 osób

Jeśli wierzysz w Anioły i chciałabyś się z nimi skontaktować, ale nie potrafisz z nimi rozmawiać, czy ich wizualizować, to karty anielskie są idealnym sposobem, żeby taki kontakt zainicjować i podtrzymywać.
Anioły są pośrednikami pomiędzy światem ducha a ziemią. Obdarzone niezwykłą mocą, kierują się najwyższym dobrem.

Karty Anielskie nie służą do typowego wróżenia jak np. karty Tarota ale raczej do rozmowy z Aniołami. W odróżnieniu od kart Tarota nie dają nam niepomyślnych, złych informacji, których możesz się przestraszyć. Ich rolą jest raczej wsparcie, pocieszenie, doradzanie, nakierowywanie na znalezienie rozwiązania.

Dowiesz się o każdej karcie anielskiej Ery Wodnika (56); o jej symbolice, znaczeniu i przesłaniu. Ważne jest, byś zwrócił uwagę na jakiekolwiek myśli, wizje lub odczucia, które wtedy do Ciebie przyjdą – bo to znak, że zaczynasz mieć bezpośredni kontakt z Aniołami.

Podczas tego kursu nauczysz się rożnych rozkładów kart : małej i wielkiej rady anielskiej, drzewa życia na 5 i na 10 kart, anielskiego klucza, rozkładu na pytanie/problem, rozkładu zodiac oraz rozkładów wg mojej interpretacji.
Przekazy tych kart anielskich są po to by pomóc sobie i innym.
Dowiesz się również o hierarchii anielskiej i o bhp podczas ‘stawiania kart’.

Kurs kończy się dyplomem.

Koszt udziału: 600 zł

WAŻNE : proszę przynieść KARTY ze sobą !

 

Istnieje możliwość zakupu tych Kart u mnie.

 

Prowadzenie i organizator : Anna Lomi

Posiadam tytuł Angel Therapy Practitioner uzyskany na szkoleniach Doreen Virtue. Certyfikat Angel Teacher  oraz Angel Therapy Pracitioner od wspaniałej nauczycielki duchowej Jeane Ruland . Uzyskałam również dyplomy Stawiania i Interpretowania Kart Anielskich oraz Uzdrawiania z Aniołami w Polsce.

 

Oprócz Kursów   Stawiam i Interpretuję Karty Anielskie

Przede wszystkim energia płynąca z Kart Anielskich jest z Najwyższego, Czystego, pełnego miłości Źródła.  Tak naprawdę Karty Anielskie są potrzebne dla ludzi, którzy wierzą w wiedzę i w Anioły. Ja dodam od siebie intuicję, dar obserwacji i wyczuwania tego czegoś… .

Wróżenie trwa 1,5 godzinę, nie więcej, ponieważ jest to praca na poziomie energetycznym.