Masaż twarzy, szyi i głowy

Twarz jest obrazem duszy, tak mawiali starożytni. Na twarzy znajdują się punkty/strefy, które poprzez centralny układ nerwowy i tzw kanały energetyczne – meridiany, mają połączenia z narządami i częściami naszego ciała.

Działanie ogólne: masaż ten wprowadza organizm w stan równowagi wewnętrznej. Sprawia, że ciało samo uruchamia procesy regeneracji i regulacji, co sprzyja zdrowieniu. Oczyszcza i polepsza cyrkulację krwi.

Wpływ na emocje: uwalnia od napięć i negatywnych emocji, głęboko relaksuje, wprowadza klienta w błogostan. Powoduje uporządkowanie emocjonalne i relacje z innymi ludźmi.

Wpływ na umysł: masowanie na tzw liniach czaszki i konkretnych punktach znajdujących się na głowie usprawnia myślenie i koncentrację oraz zdolność zapamiętywania. Likwiduje depresje. Usuwa bóle głowy i migreny.

Wpływ na skórę twarzy: po pierwsze poprawia napięcie skóry. Sprawia, że jest ona bardziej elastyczna i sprężysta. Po drugie wygładza i spłyca zmarszczki. Po masażu cera jest rozjaśniona, odmłodzona i bardziej radosna.

Warto zapamiętać, że masaż twarzy, szyi i głowy odmładza organizm od środka.

Masaż ten trwa 1 godzinę. Podczas pierwszego masażu przeprowadzam wywiad, więc warto zarezerwować sobie 1,5 godziny.