O mnie

Kocham to co robię – z oddaniem i miłością. Jestem kobietą świadomą swoich wartości.

Życie polega na ciągłych wyborach. Od dziecka pragnęłam pomagać ludziom i moje marzenie stało się rzeczywistością.

W październiku 2003 roku kiedy byłam na rozstaju dróg i nie wiedziałam co ze sobą począć, trafiłam na Radykalne Wybaczanie i to zmieniło moje życie. Uruchomiłam własną świadomość tego, co dzieje się we mnie i wokół mnie. Przypomniałam sobie o marzeniach i zaczęłam je realizować. Po trzech miesiącach zapisałam się na masaż Lomi Lomi Nui. Na jednym z masaży poczułam, że powinnam się Go uczyć. I tak się też stało. Nauka na Hawajach u wspaniałej Kahunki Pai’niu trwała 4 miesiące. To co przeżyłam dało mi moc i siłę, aby pomóc sobie, a tym samym także innym.  Kahunka, u której się uczyłam na Hawajach zwracała się do mnie Ania Lomi i tak też niech pozostanie.

Od tego czasu byłam na wielu kursach: bioenergoterapii, numerologii, reiki, kart anielskich, oczyszczania blokad energetycznych i radykalnego wybaczania. Nadal doskonale to czego się nauczyłam. Dzielę się wiedzą, mądrością i bezwarunkową miłością, którą niosę ze sobą … dla Ciebie.

Dodatkowo pracuję z wahadełkiem takim „małym przedmiotem na sznurku”,  który jest moim narzędziem. Oczyszczam blokady energetyczne, niweluję obciążenia pokoleniowe i karmiczne. Ściągam programy, schematy, powiązania, przekonania i zbory. Uwaga ! każdy problem oczyszczam oddzielnie.

Jeśli masz problem i szukasz pomocy skontaktuj się ze mną.

Jestem osobą życzliwą i szczerą więc możesz liczyć na pełną i  konkretną odpowiedź. Każdą osobę traktuję indywidualnie.

Zapraszam Ania Lomi