Radykalne wybaczanie

Miłość przyciąga wszelkie dobro – przestań cierpieć.

Niemal każdy z nas nosi jakąś ukrytą w sercu ranę, zadaną kiedyś przez kogoś lub przez coś. Od czasu do czasu otwiera się ona na nowo i znowu zaczyna ‘krwawić’, a my nie możemy zaznać w życiu spokoju. Poczucie krzywdy nie tylko zakłóca nasze szczęście, ale też stanowi przyczynę wielu poważnych chorób. A wystarczyłoby po prostu wybaczyć. Jednak nie w sposób tradycyjny, powierzchowny, lecz radykalnie, dogłębnie i w pełni zrozumienia. Nie jest to łatwe, a jednak możliwe.

Colin Tipping, brytyjski terapeuta, od wielu lat mieszkający w Stanach Zjednoczonych, wybaczanie uczynił swoją misją. Jego książka „Radykalne Wybaczanie” stała się bestsellerem na całym świecie. Jak twierdzi sam autor, większość problemów osobistych czy zawodowych, a być może nawet chorób, ma swoje źródło w braku wyrażania emocji, w utrzymywaniu w sobie zranienia i gniewu. Wybaczenie krzywd jest, jego zdaniem, najskuteczniejszym sposobem na uwolnienie się od negatywnych emocji i związanych z nimi blokad energetycznych.

Radykalne Wybaczanie jest techniką duchową, pozwalającą w szybki sposób uporządkować swoje życie, pozbyć się dawnych ran, które trzymają nas w przeszłości. Dzięki tej metodzie możemy nauczyć się radzić sobie: z żalem, gniewem, złością, uzdrowić nasze relacje z ludźmi i z sobą samym. Umożliwia nam dokonanie wyboru tego, jak chcemy przeżyć nasze dalsze życie.

Niezwykła MOC Radykalnego Wybaczania może być doświadczana na wiele różnych sposobów.

UWAGA !!!  PROSZĘ  PRZECZYTAĆ

Warsztaty, Sesje , Ceremonie …wszystko to co zwie się Radykalnym Wybaczaniem nie jest za kogoś zrobieniem ‚czystki’ w Jego życiu. To nie jest ‚pstryk palcem’ i po tym wszystko samo się ułoży.

Radykalne Wybaczanie to :

  • pokazanie kierunku
  • danie narzędzi które można samemu stosować
  • forma akceptacji zmiany
  • jest to proces , który sam się nie zrobi !!!!

co jest takiego niesamowitego :

  • trzeba zacząć od siebie
  • stosować wybaczanie poprzez np. Arkusze, 4 kroki lub inne narzędzia ‚dane’ na Warsztacie

to chyba na tyle …w takim WIELKIM skrócie ….

Pozdrawiam
Ania Lomi