Warsztaty Anielskie

Zapraszam na Warsztat

Oczyszczanie i Uzdrawianie Energetyczne z Aniołami

Termin: 19 – 21 styczeń 2018r.

Każda żywa istota posiada swoje pole energetyczne zwaną aurą. Często zostaje ona „zanieczyszczona” poprzez na przykład skrzyżowanie żył wodnych, myślokształtów innych ludzi (np. negatywne myśli, życzenia, zazdrość, gniew), jak również złość na samego siebie.

Nasza aura zanieczyszcza się również poprzez przebywanie w otoczeniu innych ludzi, którzy świadomie blokują w rozwoju osobistym, nakładają pieczęcie, rzucają uroki, czy wprowadzają w ruch klątwy.

To wszystko wpływa na zdrowie, samopoczucie i tak naprawdę na całe Twoje życie. Może powodować to uczucie zmęczenia, „wyładowania”, depresje, stany chorobowe, nadpobudliwości, agresję, przewrażliwienie, jak również występować w formie chronicznego pecha.

Aby wszystko wróciło do normy, czyli do prawidłowego stanu, taka osoba musi być oczyszczona przez kogoś lub umieć oczyszczać się sama dlatego też

Zapraszam Cię na nietuzinkowy Warsztat gdzie nauczysz się rozpoznawać różne energie i różne sposoby oczyszczania siebie, innych, swojego mieszkania i zwierząt mieszkających z Tobą za pomocą wahadełka.

Podczas Warsztatów będą towarzyszyć Ci : Duch Święty, Anioły, Archanioły, Energia Chrystusowa i wiele innych energii i Świetlistych Istot pochodzących ze Źródła Światła i Miłości.

Na koniec … zadaj sobie pytanie co mógłbyś / mogłabyś osiągnąć gdybyś pokonał / pokonała wszelkie ograniczające Ciebie przekonania, programy i blokady.

PROSZĘ wziąć ze sobą WAHADEŁKO : IZIS-OZYRYS (to jest jedno wahadełko) można mieć małe lub duże – nie ma różnicy.
Istnieje możliwość kupienia u mnie, po wcześniejszym uzgodnieniu tego ze mną..

Ilość osób maksymalnie 20
Kwota : 800zł
Miejsce zależy od ilości osób, powyżej 10 osób
Miejsce Ośrodek Agroturystyczny Podłęż , gmina Maciejowice powiat garwoliński
http://www.agroturystyka-podlez.pl/

Termin:

19 styczeń 2018r. od godziny 16:00 /piątek/

20 styczeń 2018r.od godziny 11:00 – 17:00  /sobota/

21 styczeń 2018r. od godziny 10:00 – 15:00 /niedziela/

zakwaterowanie i wyżywienie za dodatkową opłatą. Wyżywienie wegetariańskie.

Zapraszam
Ania Lomi ♥
www.ania-lomi.com
Pracuję tylko i wyłącznie ze Światłem pochodzącym ze Źródła Boga pełnego Miłości i Światła.