Warsztaty radykalnego wybaczania

Odpowiadają na pytania: czego chcesz, czego pragniesz i na ile jesteś gotowy zrezygnować z przywiązania do rezultatu własnych pragnień. Wszystko odbywa się na poziomie mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Kluczem jest uświadomienie sobie swoich tęsknot i źródła ich pochodzenia – czy jest to jedynie podstawowa intencja, czy też tęsknota za sensem, celem i spełnieniem.

Dowiesz się również o swoich negatywnych przekonaniach wypełniając Arkusz Świadomości Pieniędzy i Arkusz Radykalnego Wybaczania. Wypełniając Kwestionariusz Związków Partnerskich zobaczysz na czym Ci zależy najbardziej . Wszystkie te metody są po to, byś doświadczył obfitości, która jest naturalnym stanem we Wszechświecie.

ZAPRASZAM na

Warsztat Manifestacji Marzeń i Obfitości Finansowej

to czas uzdrawiania relacji !

Termin: 6 – 7 czerwiec 2015r godz. 11:00 – 18:00 

Miejsce : Warszawa,

adres podam na kilka dni przed spotkaniem,bo to zależy od wynajęcia pomieszczenia.

Dla większości z nas twierdzenia: „Pieniądze szczęścia nie dają”, „Muszę walczyć o pieniądze i ciężko na nie pracować” , „Biednie, ale uczciwie ” brzmią znajomo. Większość z nas, wierzy, że są prawdziwe.

Collin Tipping autor metody Radykalnego Wybaczania  twierdzi, że stosunek do pieniędzy pokazuje w sposób klarowny i oczywisty prawdziwy poziom rozwoju danego człowieka.

Wielu z nas doświadczając braku pieniędzy, nie ma odwagi skonfrontować się z prawdziwymi uczuciami, które temu często towarzyszą: z poczuciem krzywdy, winy czy zazdrości. A jeżeli prawdą jest, że emocje są paliwem do tworzenia rzeczywistości, to dopóki nie uświadomimy ich sobie, wraz z przekonaniami, które im towarzyszą i nie znajdziemy sposobu na ich transformacje, to skazani jesteśmy na ciągłe powtarzanie tych samych wzorców i na ciągłe POCZUCIE BRAKU.

Podczas warsztatu będziemy uświadamiać sobie emocje i przekonania blokujące finansową obfitość w naszym życiu, a następnie je zmieniać by obfitość ta nie tylko się pojawiła, ale także by popłynęła szerokim strumieniem.

W programie zajęć będziemy pracować indywidualnie i w grupie, słuchając, pisząc, wykonując różnego rodzaju ćwiczenia, zadania i rozmawiając. Będziemy wypełniać arkusze świadomości pieniędzy, radykalnego wybaczania i manifestacji marzeń oraz tworzyć afirmacje i pozytywne postrzeganie energii pieniądza.  Poznamy też najważniejsze założenia Radykalnego Wybaczania. Zajęcia prowadzone są w atmosferze lekkości, z dużym poczuciem humoru, szacunkiem do uczestników i ciepłem.

Warsztat prowadzę osobiście –   certyfikowana trenerka rozwoju osobistego metodą Colina Tippinga zwaną radykalne wybaczanie.

Jestem twórczą i  pełną energii życiowej kobietą. Jestem szczęściarą. Przyciągam pozytywnych ludzi i pozytywne wydarzenia do mojego życia. Radykalne Wybaczanie stało się dla mnie drogą odkrywania prawdy o sobie.  Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, wybierz się ze mną tą drogą.

Koszt : 550 zł

Ilość miejsc :  max 10 osób.

Decyduje bezzwrotna przedpłata na konto w wysokości 200zł.

Wszelkie dodatkowe informacje proszę kierować na mail bądź telefonicznie.

 

Prowadzenie : Ania Lomi

trenerka rozwoju osobistego, coach radykalnego wybaczania certyfikowany przez The Institute for Radical Forgiveness Therapy & Coaching Inc. Polska (2007)